افزونه لینک سازی داخلی

Link Whisper

یک افزونه لینک ساز داخلی وردپرس برای سرعت بخشیدن به فرآیند لینک داخلی

Link Whisper با ارائه پیشنهادهای هوشمندانه که مدیریت آن بسیار آسان است، کار لینک سازی داخلی را انجام می دهد.

پیشنهادات لینک با نتایج شگفت انگیز

پیشنهادات لینک خودکار هنگام نوشتن محتوا

Link whisper بسیار هوشمند است ، زمانی که شروع به نوشتن مقاله خود در ویرایشگر وردپرس می کنید، Link whisper با استفاده از هوش مصنوعی شروع به پیشنهاد پیوندهای داخلی مرتبط می کند.

بسته به تعداد مقاله‌هایی که در سایت خود دارید و ارتباط محتوای موجود سایتتان، Link Whisper ده‌ها یا چند پیوند داخلی را از محتوایی که در حال ویرایش آن هستید پیشنهاد می‌کند.

کافی است فقط کادر پیشنهاد لینک را علامت بزنید و ذخیره کنید.

افزودن لینک های داخلی به نوشته های قدیمی

تا به حال به این فکر کرده اید که آیا محتوایی در سایتتان دارید که یک لینک داخلی برای آن ساخته نشده باشد؟

با Link Whisper می توانید به سرعت ببینید که کدام صفحات دارای پیوندهای داخلی بسیار کمی هستند یا هیچ لینک داخلی به آنها اشاره نمی کند.

اما به همین جا ختم نمی شود! می توانید به همان سرعت رودی “افزودن” لینک های داخلی جدید به آن مقاله ها کلیک کنید که لینک های داخلی بسیار کمی به آنها اشاره دارد.

لینک های خودکار از کلمات کلیدی انتخابی

آیا می خواهید لینک های داخلی را سریعتر بسازید؟ ویژگی «لینک خودکار» Link Whisper را امتحان کنید!

به سادگی کلمه کلیدی را که می خواهید از آن لینک بسازید وارد کنید و سپس آدرس اینترنتی را که می خواهید آن لینک ها به آن بروند را مشخص کنید. Link Whisper به طور خودکار پیوندهایی را از تمام موارد ذکر شده در گذشته و آینده از آن کلمات کلیدی به صفحه مورد نظر شما ایجاد می کند.

گزارش لینک های داخلی

با گزارش لینک ، می توانید ساختار سایت خود را کنترل کنید و داده های مورد نیاز برای بهینه سازی واقعی سایت خود را دریافت کنید.

نه تنها می توانید یک نمای کلی از کل سایت خود داشته باشید، بلکه می توانید ببینید که چه تعداد لینک داخلی و خارجی از هر مقاله دریافت می شود. داشبورد آمار لینک ها به شما درک کاملی از لینک های داخلی و خارجی و همچنین هرگونه لینک شکسته، خطا یا نوشته ای که می تواند از برخی لینک های داخلی اضافی استفاده کند، می دهد.

اصلاح لینک های شکسته

آیا شما یک صفحه خطای 404 یا لینک های شکسته در سایت خود دارید؟ Link Whisper نمایش همه لینک های داخلی و خارجی شکسته شما را بسیار آسان می کند.

همچنین می توانید لینک های شکسته را در Link Whisper به سرعت ویرایش یا حذف کنید.

افزودن کلمات کلیدی برای لینک های داخلی

کلمات کلیدی سئوی مورد نظر خود را که می خواهید در گوگل رتبه بندی کنید اضافه کنید و Link Whisper مرتبط ترین لینک ها را برای مقالات شما پیشنهاد می کند.

Link Whisper حتی می‌تواند کلمات کلیدی SEO را از Yoast، RankMath و سایر افزونه‌های SEO وارد کند.

دریافت داده های ترافیک از کنسول جستجوی گوگل

Link Whisper یک تنظیم اختیاری دارد که می‌توانید به آن متصل شوید و داده‌های ترافیک را از کنسول جستجوی گوگل دریافت کنید.

این به شما امکان می دهد تا به سرعت ترافیک ارگانیک، موقعیت متوسط و کلمات کلیدی را که برای مقاله شما نتیجه می دهند، مشاهده کنید. این داده های کلمه کلیدی می تواند برای تنظیم کلمات کلیدی هدف و پیوندهای داخلی برای حداکثر نتایج ارزشمند باشد.

دریافت پیشنهادات لینک داخلی برای سایر سایت هایی که دارید

اگر صاحب چندین سایت هستید که از Link Whisper استفاده می کنند، می توانید آنها را “به هم وصل کنید” و شروع به دریافت پیشنهادهای لینک بین سایت های خود کنید. اگر چندین سایت مشابه دارید، این ویژگی می تواند قدرتمند باشد.

 • من بیش از یک دهه است که سایت خود را دارم. بنابراین برای من مهم است که اطمینان حاصل کنم که محتوایم مرتبط باقی می‌ماند و پیوندهایی را نه تنها در محتوای جدید به محتوای قدیمی‌تر، بلکه بالعکس اضافه می‌کنم. Link Whisper به این شکل یک موهبت الهی بوده است. من می‌توانم به راحتی هر زمان که نوشته هایم را به‌روزرسانی می‌کنم، پیوندهایی را بر اساس پیشنهادها اضافه کنم، اما همچنین می‌توانم به سرعت از داشبورد برای شناسایی فرصت‌های نوشته های قدیمی‌تر که فاقد پیوندهای مرتبط هستند استفاده کنم - جایی که زمانی محتوای مرتبطی نداشتم اما اکنون دارم. این به افزایش بازدید صفحات من در هر بازدید و کاهش نرخ پرش من کمک می کند، که هر دو برنده اصلی هستند.

  میشل پرایس HonestAndTruly.com
 • Link Whisper بهترین ابزار پیوند داخلی است که من برای وبلاگ خود پیدا کردم. این یک کار عالی برای یافتن فرصت های پیوند انجام می دهد و گزارش ها زمان لازم برای ایجاد پیوندهای داخلی قوی را به کسری کاهش می دهند. با توجه به قیمت، شما واقعاً نمی توانید آن را شکست دهید، یا اصلاً آن را شکست دهید. من از ابزارهای اندازه سازمانی برای گزینه های مقرون به صرفه تر استفاده کرده ام و هیچ چیز مانند این ابزار کمکی به بررسی کادر پیوند داخلی نمی کند. بسیار عالی است!

  دنیل والاس HomeGo.com/blog/
 • وقتی تصمیم می‌گیرم یک افزونه جدید بخرم، دو سوال می‌پرسم. اول اینکه آیا در وقت من صرفه جویی می شود؟ دوم اینکه آیا این کار برای من پول بیشتری خواهد داشت؟ Link Whisper هر دو کادر را برای من انجام می‌ دهد. من صدها پیوند داخلی با Link Whisper ایجاد کرده‌ام که به من کمک کردند از رقبای خود پیشی بگیرم و حساب بانکی خود را تکمیل کنم!

  جان بیکر NicheAddicts.com
 • من اکنون چند ماه است که از link whisper استفاده می کنم و در وقتم صرفه جویی زیادی کرده است. نه تنها می‌توانم فرصت‌های جدیدی را برای پیوند داخلی ببینم، بلکه به من کمک می‌کند تا صفحات بدون پیوند داخلی را سریع پیدا کنم. من الان از آن برای همه سایت هایم استفاده می کنم!

  پاتریک هیزمنز Outdooronly.nl
 • Link Whisper ساده ترین راه برای ایجاد لینک های داخلی است. کاری که قبلاً چندین دقیقه از من می گرفت، اکنون می توانم در چند ثانیه انجام دهم. من از ابتدا این افزونه را داشتم و همیشه بهتر و بهتر می شود. Link Whisper یکی از پلاگین های ضروری من است.

  آنتونی استانکاتو
 • من حدود 6 ماه است که از Link Whisper استفاده می کنم. وقتی برای اولین بار آن را دریافت کردم، در عرض چند روز شاهد افزایش شدید ترافیک بودم. زمانی که لینک های خوکار معرفی شد، تصمیم گرفتم که تمام 4 سایت خود را مرور کنم. سایت اصلی من تقریباً 300 مقاله دارد. من مقالات را در عرض 2 روز مرور کردم. یک بار دیگر تقریباً بلافاصله شاهد افزایش روزانه ترافیک بودم و این را به پیوندهای اضافی اضافه کردم. بسیار راضی هستم و استفاده از آن بسیار آسان است.

  مایک گروور HappyFitDog.com

سریع، هوشمند، و آسان برای استفاده

 • گزارش دهی قدرتمند

  به سرعت ساختار لینک داخلی سایت خود را کنترل کنید. از جمله گزارش لینک های داخلی، خارجی و شکسته.

 • سازگار با قالب و ویرایشگر

  افزونه لینک سازی داخلی تقریبا با همه ویرایشگر ها مانند گوتنبرگ و المنتور و ... و قالب های وردپرس و ووکامرس سازگار می باشد.

 • صرفه جویی در زمان

  یافتن محتوا، انتخاب متن انکر و درج لینک زمان زیادی می برد. Link Whisper بیشتر کارها را برای شما انجام می دهد.

 • نصب آسان

  راه اندازی به سادگی نصب افزونه و فعال سازی آن است. سپس پیشنهادات پیوندها به طور خودکار انجام می شود.

 • استفاده آسان

  بررسی پیشنهادات لینک خودکار بسیار آسان است. کافی است لینک موردنظرتان را کلیک و علامت بزنید. به همین راحتی !

 • پیشنهادات مستمر

  همانطور که محتوای بیشتری را به سایت خود اضافه می کنید، فرصت های لینک داخلی جدید به طور خودکار ایجاد میشود.

 • Link Whisper یکی از آن ابزارهای کمیاب است که هر چه بیشتر از آن استفاده کنید یکپارچه تر می شود. افزودن پیوندهای داخلی قبلاً یک فرآیند خسته کننده و وقت گیر بود، اما اکنون بصری، ساده و در واقع بسیار سرگرم کننده است! برای تکمیل آن، پشتیبانی پاسخگو و مفید است و به‌روزرسانی‌های مکرر را برای بهبود بیشتر ابزاری که اکنون در تولید محتوای خود ضروری می‌دانم، منتشر می‌کند.

 • Link Whisper یک افزونه ای که به تیم من اجازه دهد تا وب سایت را بهبود بخشد. این افزونه گزینه های شگفت انگیزی را برای قرار دادن پیوندهای داخلی در مقالات قدیمی ارائه می دهد و در یک مکان آسان برای خواندن به بررسی صفحات و صفحات وب کمک می کند که ممکن است به مقداری پیوند اضافی نیاز داشته باشند. Link Whisper بهترین ابزار پیوند داخلی برای هر SEO است.

  جیمز دولی FatRank.com
 • تجربه استفاده از Link Whisper در سایت اسپانیایی زبان من باورنکردنی بوده است، تمام کارهایی که باعث صرفه جویی در زمان می شود به شما توصیه های خودکار برای پیوندهای داخلی در هر نوشته عالی است.

  علاوه بر اینکه می‌توانید با کلمات کلیدی ایجاد لینک‌های جدید را خودکار کنید. این کامل ترین و بالاتر از همه، بصری ترین ابزار برای مدیریت لینک های داخلی یک وب سایت است.

  خیلی ممنون از این افزونه شگفت انگیز

  دیوید دو پونت لیرا FullMusculo.com
 • LinkWhisper صرفه جویی زیادی در زمان برای بازرسی محتوا داشته است. دیگر خبری از صفحه‌گسترده‌های نامرتب و ساعت‌هایی که برای تجزیه و تحلیل پیوندهای بین صفحات در وب‌سایت شما صرف می‌شود نیست. Link whisperتمام اطلاعاتی را که برای ایجاد پیوندهای داخلی نیاز دارم را فراهم می کند.

  Alexander Eliseev SeoBox.io
 • سهولت و راحتی که با آن می توانم به سرعت پیوندهای داخلی ایجاد کنم، بسیار شگفت انگیز است.

  من صادقانه فکر می کنم که Link Whisper امروزه به یک افزونه ضروری برای همه وبلاگ نویسانی تبدیل شده است که زمان زیادی را صرف ایجاد لینک های داخلی به صورت دستی می کنند.

  رینکش کوکرجا StackTunnel.com
 • استفاده از Link Whisper بسیار ساده و سریع است. ما اکنون با موفقیت تمام نوشته های خود را در وب سایت خود در زمان بی سابقه پیوند داده ایم!

  درو الیس Wearelinkminds.com
 • من link whisper را خیلی دوست دارم زیرا فرآیند انجام پیوند داخلی را ساده می کند. پلاگین های مشابه مختلفی وجود داشته اند که آمده اند و رفته اند و link whisper هنوز اینجاست و نه تنها زنده می ماند بلکه دائماً در حال تطبیق و رشد است. من آن را به هر وب مستری که به دنبال تقویت یکپارچگی کلمه کلیدی یک وب سایت است، به شدت توصیه می کنم.

  جیسون کیمنت GetVisible.com

با LINK WISPER امروز شروع کنید!

 • فکر نمی‌کردم به Link Whisper نیاز داشته باشم تا اینکه آن را نصب کردم و دیدم که چه تعداد URL قدیمی و انکرهای داخلی ضعیف بهینه‌شده در سایت من وجود دارد. Link Whisper به من کمک می‌کند به روشی آسان و قابل مدیریت که قبلاً ساعت‌ها در هفته کار می‌کردم، در صدر پیوندهای داخلی باقی بمانم. افزایش رتبه از بهینه سازی متن انکر داخلی واضح بود و من آن را مدیون Link Whisper هستم!

 • من یک کاربر فوق العاده و از طرفداران بزرگ Link Whisper هستم. به شما امکان می دهد پیوندهای داخلی صفحه وب خود را ایجاد و مدیریت کنید. قبلاً بیش از 3 پلاگین استفاده می کردم که زمان زیادی از من می گرفت ، کاملاً ناکارآمد بود. وقتی به Link Whisper تغییر دادم، در وقت من صرفه جویی زیادی کرد زیرا قطعا کارآمد است!

  پدرو آمادور PedroAmador.com
 • به شدت تحت تاثیر Link Whisper قرار گرفتم، در حال حاضر در وقت من صرفه جویی کرده است. من بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم که اکنون شروع به انتشار آن در سایت های مشتری خود کرده ام، این باعث می شود اضافه کردن محتوای جدید بسیار کمتر دردسرساز شود!

  ریچارد کندی ArkenMarketing.co.uk
 • link whisper یک هدیه مطلق از فراتر بوده است! قبل از انتشار این ابزار، من با مدیریت پیوندهای داخلی از طریق برگه های گوگل به سختی تلاش کردم.
  دیگر افزونه‌های پیوند داخلی، مجموعه قوی از ویژگی‌هایی را که من از این ابزار قدردانی کرده‌ام، ارائه نمی‌دهند. من از قیمت مقرون به صرفه، به‌روزرسانی‌ها قدردانی می‌کنم و مشتاقانه منتظر ساختن پایه‌ای هستم که با Link Whisper ایجاد کرده‌ام!

  کنستانتین کریستوفوراکیس MedicareInsurance.com

سوالات متداول

 • من یکی از اولین پذیرندگان Link Whisper هستم. پس از چند روز استفاده از آن، آن را در تمام وبلاگ های اصلی خود نصب کردم. اگرچه من در ابتدا آن را به عنوان یک افزونه پیوند داخلی نصب کردم، بعداً ویژگی های مفید زیادی را کشف کردم. باعث صرفه جویی زیادی در زمان و انرژی می شود. من واقعاً از تیم برای این افزونه خارق العاده تشکر می کنم.

 • Link Whisper به ما کمک کرده است تا تجربه را برای خوانندگانی که به دنبال مقالات مرتبط در Wealthtender هستند بهبود بخشیم و در عین حال سئوی خود را بهبود ببخشیم. این افزونه باعث صرفه جویی در زمان می شود و من همچنان تحت تأثیر قرار می گیرم وقتی ویژگی های جدید ارائه می شود. اگر بیش از دوجین مقاله در وب سایت خود دارید، توصیه می کنم بلافاصله Link Whisper را به سایت خود اضافه کنید.

  برایان تورپ موسس و مدیر عامل، WEALTHTENDER.COM
 • وقتی hittingthegolfball.com را خریدیم، پیوندهای داخلی به هم ریخته بود. هیچ ساختاری در هیچ یک از نوشته ها وجود نداشت .با Link Whisper یک بعدازظهر طول کشید تا همه چیز را به جایی که باید باشد برسانیم. این می‌توانست چندین روز کار یا حداقل ساعت‌های زیادی برای مدیریت یک VA برای انجام همان کار باشد. علاوه بر این، ساده‌ترین کار ۵ دقیقه‌ای اضافه کردن لینک‌های داخلی است که به یک محتوای جدید یا به‌روز شده اشاره می‌کنند و از آن فاصله می‌گیرند. ما آن را به عنوان آخرین مرحله قبل از ارسال به موتورهای جستجو برای نمایه سازی اضافه کردیم و وب سایت ما از آن زمان تاکنون 20 درصد در ماه رشد کرده است. اگر فکر می کنید که لینک سازی داخلی بخشی از یک رویکرد سئو قوی است، به خودتان لطف کنید و Link Whisper را دریافت کنید.

 • Link Whisper به بخشی جدایی ناپذیر از فرآیند انتشار مقاله من تبدیل شده است. در حالی که Link Whisper افزودن لینک های داخلی به هر نوشته را سریع و ساده می کند، به نظر من قدرت واقعی آن از گزارش های لینک داخلی ناشی می شود. نه تنها می‌توانم ببینم کدام نوشته ها هیچ پیوند داخلی به آن‌ها ندارند، بلکه می‌توانم به سرعت از هر نوشته ای به آن مقاله خاص پیوند ایجاد کنم. این به من اجازه می دهد پیوندهای ده ها نوشته را در یک صفحه به جای باز کردن و ویرایش دستی نوشته ها در یک زمان اضافه کنم. این ویژگی به تنهایی باعث صرفه جویی در وقت من شده است.

  بن درو TheWiredRunner.com
 • به عنوان کسی که وبلاگی در یک جایگاه بسیار اشباع دارد، مهم است که نکات فنی، پیوندهای داخلی لینک، در وب سایت من در نقطه مورد نظر باشد. Link Whisper دو کار شگفت‌انگیز را برای من انجام می‌دهد : 1. باعث می‌شود بدون فکر کردن، پیوندهای داخلی را در نوشته های جدید درج کنید. 2. گزارش‌ها به من اجازه می‌دهند نوشته ها را را بازرسی کنم و از برخی از پیوندهای داخلی خود برای تکنیک‌های سئو استفاده کنم. Link Whisper این فرآیند را آسان، ساده و فوق العاده سریع می کند. برای هر وبلاگ نویس ضروری است.

  کریستل سیجو PlanningTheMagic.net